Чернігівські «тигри» — на задній сходинці турнірної таблиці

3 листопада матч п’ятнадцятого туру Чемпіонату України в Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» провели на виїзді в Кременчуці на стадіоні «Кремінь-Арена» імені О. Бабаєва проти місцевого «Кременя».

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Хоча матч обидві команди і розпочали у швидкому темпі, майже увесь перший тайм пройшов без гольових моментів. Втім на 38-й хвилині чернігівські футболісти вийшли вперед. Віталій Ментей із-за меж карного майданчика під самісіньку поперечину відправив м’яч у ворота кременчужан.

У другому таймі футболісти «Кременя» прагнули відігратися і на 61-й хвилині їм це вдалося зробити. Андрій Кіреєв, скориставшись помилкою на виході чернігівського воротаря Олександра Рощинського, зробив рахунок рівним.

На 70-й хвилині півзахисник «тигрів» Анатолій Романченко у власному карному майданчику збив Мирослава Трофимюка, і арбітр матчу Ярослав Леськів призначив пенальті та вилучив порушника з поля. Пенальті впевнено реалізував Давронбек Азізов. Чернігівцям у меншості відігратися так і не вдалося.

Отже, після поразки від кременчуцького «Кременя» з рахунком 2:1, чернігівські «тигри» опускаються на останню, десяту сходинку у турнірній таблиці. На першій сходинці у групі «Б» перебуває петрівський «Інгулець».

У групі «А» лідирують львівські «Карпати».

Матч шістнадцятого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 11 листопада вдома проти команди «Вікторія» із селища Миколаївка, що на Сумщині.

Результати матчів 15 туру

Група Б:

«Кремінь» (Кременчук) – ФК «Чернігів» 2:1.

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – «Діназ» (Вишгород) матч відбудеться 4 листопада.

«Металург» (Запоріжжя) – «Інгулець» (Петрове) матч відбудеться 4 листопада.

ФСК «Маріуполь» – «Лівий Берег» (Київ) матч відбудеться 5 листопада.

«Вікторія» (Миколаївка) – СК «Полтава» матч відбудеться 5 листопада.

Група А:

«Агробізнес» (Волочиськ) – «Нива» (Тернопіль) 2:1.

«Металіст» (Харків) – «Буковина» (Чернівці) матч відбудеться 4 листопада.

«Епіцентр» (Кам’янець-Подільський) – «Карпати» (Львів) матч відбудеться 4 листопада.

«Поділля» (Хмельницький) – ФК «Хуст» матч відбудеться 4 листопада.

«Нива» (Бузова) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) матч відбудеться 5 листопада.